Вторник

17 май2022
предаване информация Начало
колоездене 68-ма колоездачна обиколка на България, ден 4 00:00ч.
дрифт DRIFT VARNA 03:40ч.
ръгби България – Сърбия 05:45ч.
плажен тенис ATF плажен тенис – ден 1 07:45ч.
художествена гимнастика Държавно отборно първенство – Ден 1 12:00ч.
формула Формула 4 – 1-ви кръг Портимао, старт 1 16:25ч.
волейбол НА ЖИВО: Волейбол – приятелска среща: България – Испания 17:15ч.
баскетбол Политехника – Миньор 20:00ч.
хандбал Шампионска лига: Györi Audi ETO KC – Brest Bretagne 22:00ч.
кикбокс TFC 1 23:15ч.

Сряда

18 май2022
предаване информация Начало
кикбокс TFC 1 00:00ч.
колоездене 68-ма колоездачна обиколка на България, ден 5 02:20ч.
плажен тенис ATF плажен тенис – ден 2 08:45ч.
художествена гимнастика Държавно отборно първенство – Ден 2 12:10ч.
формула Формула 4 – 1-ви кръг Портимао, старт 2 16:15ч.
волейбол НА ЖИВО: Волейбол – приятелска среща: Испания – България 17:15ч.
хандбал НА ЖИВО: Шампионска лига 1/4 Финал: Aalborg Handbold – Telekom Veszprém HC 19:35ч.
хандбал НА ЖИВО: Шампионска лига 1/4 Финал: Lomza Vive Kielce – Montpellier HB 21:35ч.

Четвъртък

19 май2022
предаване информация Начало
тенис Държавно първенство по тенис – Полуфинали 00:00ч.
художествена гимнастика Държавно отборно първенство – Ден 3 07:15ч.
хандбал Локомотив ГО – Шумен – Първи финален мач 13:20ч.
футбол Полуфинал В група: Дунав Русе – Саяна Хасково 14:40ч.
формула Формула 4 – 1-ви кръг Портимао, старт 3 16:45ч.
волейбол НА ЖИВО: Волейбол Квалификация U22M: Франция – Унгария 17:30ч.
хандбал НА ЖИВО: Шампионска лига 1/4 Финал: Barça – SG Flensburg-Handewitt 19:35ч.
хандбал НА ЖИВО: Шампионска лига 1/4 Финал: THW Kiel – Paris Saint-Germain 21:35ч.

Петък

20 май2022
предаване информация Начало
тенис Държавно първенство по тенис – Финали 00:00ч.
хокей на лед IIHF U-18: Нидерландия – Хърватска 03:05ч.
волейбол ЕП. квалификации U17W: Словакия – Норвегия 04:45ч.
волейбол ЕП. квалификации U17W: Испания – България 07:05ч.
борба турнир “Дан Колов – Никола Петров” – ден 1 08:30ч.
футзал България – Косово 13:00ч.
хандбал Етър – Сливница – мач за 3-то място 14:30ч.
футбол Полуфинал В група: Партизан – Витоша 15:45ч.
волейбол НА ЖИВО: Квалификация U22M: България – Франция 17:30ч.
плажен тенис ITF София, финал жени 19:25ч.
баскетбол НА ЖИВО: Балкан – ЦСКА 20:30ч.
бокс Странджата 22:53ч.

Събота

21 май2022
предаване информация Начало
бокс Странджа 73  – международен боксов турнир – Финали 00:00ч.
мма GRAND FIGHT ARENA 1 00:55ч.
хокей на лед НСА – Славия 03:55ч.
жиу житцу Международен турнир AJP Tour Bulgaria 06:30ч.
борба турнир “Дан Колов – Никола Петров” – ден 2 08:25ч.
футзал НА ЖИВО: Футзал: Амиго северозапад – Черно Море – Финал 13:00ч.
волейбол НА ЖИВО: Волейбол – Квалификация U22M: Унгария – България 16:00ч.
хокей на лед IIHF U-18: Испания – Хърватска 18:05ч.
кикбокс PROFIGHT – 19 19:45ч.

Неделя

22 май2022
предаване информация Начало
мма GRAND FIGHT ARENA 3 00:00ч.
бокс Странджа 73  – международен боксов турнир – ден 1 03:00ч.
водна топка Черноморец – Акваспорт 07:25ч.
водна топка ЦСКА – Локомотив 08:50ч.
предаване Художествена гимнастика ДП Елит – Обзор 10:00ч.
предаване Бойно самбо – Превю 10:30ч.
тенис Купа Дейвис 2022 – Ден 1 11:05ч.
хандбал Локомотив ГО- Шумен 14:34ч.
баскетбол НА ЖИВО: ББЛ: Мач за трето място 16:00ч.
баскетбол НА ЖИВО: ББЛ: ФИНАЛ 18:00ч.
волейбол ЕП. квалификации U17W: Словакия – България 19:55ч.
формула Формула 4 – 1-ви кръг Портимао, старт 1, с участие на Никола Цолов 21:30ч.

Понеделник

23 май2022
предаване информация Начало
бокс Странджа 73  – международен боксов турнир – ден 2 00:00ч.
водна топка Комодор – Черно море 04:55ч.
водна топка КПС Варна – Славия 05:55ч.
футбол Световно първенство квалификации жени: България – Турция 06:55ч.
тенис Купа Дейвис 2022 – Ден 2 08:45ч.
хандбал Локомотив ГО – Шумен – Първи финален мач 12:35ч.
художествена гимнастика Художествена гимнастика – ДП Елит – Ден 2 13:55ч.
кикбокс PROFIGHT – 19 20:00ч.