Събота

26 ноември2022
предаване информация Начало
хокей на лед IIHF U18: Испания – Хърватска 00:00ч.
хокей на лед IIHF U18: Нидерландия – България 01:40ч.
кикбокс Profight 20 03:35ч.
предаване STAY FIT  с Ивайло Георгиев 06:50ч.
тенис Държавно първенство: Калоянчев – Димитров 07:35ч.
тенис Държавно първенство: Янева – Велиева 09:00ч.
предаване VolleyBox – Епизод 6 10:25ч.
футбол НА ЖИВО: Пълдин – Чардафон орловец /жени – 11 кръг/ 11:30ч.
хандбал “А” РХГ: Чардафон – Шумен 61 /мъже/ 13:30ч.
волейбол НА ЖИВО: НВЛ Кръг 8: Дея Спорт – ЦСКА 15:00ч.
предаване Лице в лице с шампиона: Даниел Александров 17:30ч.
снукър НА ЖИВО: WINBET Snooker Special 18:00ч.
кикбокс НА ЖИВО: PROFIGHT 21 20:00ч.
формула 4 Формула 4 Навара – 6 кръг /състезание 3/ 23:00ч.

Неделя

27 ноември2022
предаване информация Начало
хокей на лед IIHF U18: Нидерландия – Хърватска 00:00ч.
кикбокс PROFIGHT 19 01:40ч.
тенис Държавно първенство: Радулов – Димитров /финал/ 06:10ч.
тенис Държавно първенство: Янева – Ванева /финал/ 07:30ч.
предаване Лице в лице с шампиона: Влади Кънчев 09:55ч.
предаване Документален филм за триатлониста Александър Божилов 10:00ч.
волейбол НВЛ Кръг 5: ЦСКА – Монтана 10:30ч.
предаване Лице в лице с шампиона: Румен и Росен Димитрови 12:40ч.
футбол НА ЖИВО: Севлиево лейдис – ЖФК Варна /жени – 11 кръг/ 13:00ч.
предаване Звездите на бъдещето: Академия към небесата 15:00ч.
предаване Лице в лице с шампиона: Камен 15:35ч.
волейбол НА ЖИВО: НВЛ Кръг 8: Нефтохимик 2010 – Марек Юнион-Ивкони 16:00ч.
волейбол НА ЖИВО: НВЛ Кръг 8: Монтана – Пирин 18:00ч.
формула 4 Формула 4 Арагон – 5 кръг /състезание 1/ 20:30ч.
волейбол НВЛ Кръг 7 Дея Спорт – Нефтохимик 21:30ч.

Понеделник

28 ноември2022
предаване информация Начало
мма Real Pain Challenge Burgas 00:00ч.
бокс Европейско първенство по бокс за младежи /избрани срещи/ 03:45ч.
предаване STAY FIT с Ивайло Георгиев 05:50ч.
волейбол Супер Купа Хебър – Нефтохимик /финал/ 06:40ч.
хандбал “А” РХГ: Етър’64 – Свиленград /жени/ 10:05ч.
футбол ЖФК Варна – Светкавица /жени – 10 кръг/ 11:35ч.
волейбол НВЛ Кръг 6: Левски София – Марек Юнион-Ивкони 13:25ч.
предаване Звездите на бъдещето: Безстрашен 15:05ч.
хандбал “А” РХГ: Търновград – Васил Левски /жени/ 15:35ч.
предаване Начален сигнал: Мария Петрова 17:05ч.
волейбол НА ЖИВО: НВЛ Кръг 8: Левски София – Добруджа 07 18:00ч.
формула 4 Формула 4 Арагон – 5 кръг /състезание 2/ 20:30ч.
предаване Начален сигнал: Александър Иванов 21:15ч.
хандбал EHF Champions League Men 21:45ч.
предаване Звездите на бъдещето: Мечтай бързо 23:15ч.
предаване Лице в лице с шампиона: Дудова 23:50ч.

Вторник

29 ноември2022
предаване информация Начало
футзал Шампионска лига: Gentofte – Amigo Northwest 00:00ч.
предаване Лице в лице с шампиона: Даниел Александров 01:45ч.
кикбокс PROFIGHT 18 02:05ч.
предаване Скокове във вода /Превю/ 06:15ч.
скокове във вода Varna Diving Cup – Ден 1 06:40ч.
футбол Севлиево лейдис – Пълдин /жени 8 кръг/ 08:50ч.
волейбол Демакс лига Кръг 4_Марица – Казанлък 10:35ч.
хандбал А РХГ: Свиленград – Бяла /жени/ 11:55ч.
футбол НСА – Локомотив Стара Загора /жени 9 кръг/ 13:15ч.
волейбол НВЛ Кръг 7 ЦСКА – Левски София 15:10ч.
формула 4 Формула 4 Арагон – 5 кръг /състезание 3/ 17:05ч.
волейбол НВЛ Кръг 8: Дея Спорт – ЦСКА 18:05ч.
предаване Лице в лице с шампиона: Дипчиков 20:35ч.
хандбал EHF Champions League Men: Aalborg Handbold – HBC Nantes 20:55ч.
хандбал EHF Champions League Men: Paris Saint-Germain HB – GOG 22:25ч.

Сряда

30 ноември2022
предаване информация Начало
футзал Шампионска лига: Fortuna – Amigo Northwest 00:00ч.
мма Real Pain Challenge 01:45ч.
бокс Европейско първенство по бокс за младежи /избрани срещи/ 04:10ч.
водна топка Аква Спорт – ЦСКА /мъже/ 04:50ч.
водна топка КПС Варна – Локомотив НН /мъже/ 06:20ч.
футбол Квалификация за ЕП U17: България – Швейцария 07:30ч.
предаване Звездите на бъдещето: Срещу течението 09:15ч.
волейбол CEV Challenge cup: Дея Спорт – Лозана 09:45ч.
хандбал Квалификация за СП: България – Италия /жени/ 11:50ч.
футбол Пълдин – Чардафон орловец /жени 11 кръг/ 13:20ч.
волейбол НВЛ Кръг 8: Нефтохимик 2010 – Марек Юнион-Ивкони 15:05ч.
формула 4 Формула 4 Спа – 4 кръг /състезание 1/ 17:10ч.
предаване VolleyBox – Епизод 6 18:05ч.
предаване Начален сигнал: Пьотер Нестеров 19:00ч.
хандбал НА ЖИВО: EHF Champions League Men: Elverum Handball – Lomza Industria Kielce 19:35ч.
хандбал НА ЖИВО: EHF Champions League MEN: Barça – THW Kiel 21:35ч.
предаване Начален сигнал: Христо Маринов 23:30ч.

Четвъртък

01 декември2022
предаване информация Начало
футзал Шампионска лига: Amigo Northwest – PYF Saltires 00:00ч.
бокс Европейско първенство по бокс за младежи /избрани срещи/ 01:35ч.
водна топка Аква Спорт – Локомотив НН /3-то място, мъже/ 02:00ч.
водна топка ЦСКА – КПС Варна /финал, мъже/ 03:25ч.
предаване Водна топка /Обзор/ 04:45ч.
предаване STAY FIT с Ивайло Георгиев 05:15ч.
триатлон Триатлон Пловдив 05:45ч.
волейбол НВЛ Кръг 7: Марек Юнион-Ивкони – Дея Спорт 08:35ч.
хандбал А РХГ: Чардафон – Спартак /мъже/ 10:05ч.
футбол Севлиево лейдис – ЖФК Варна /жени 11 кръг/ 11:25ч.
волейбол НВЛ Кръг 8: Монтана – Пирин 13:10ч.
формула 4 Формула 4 Спа – 4 кръг /състезание 2/ 15:45ч.
предаване VolleyBox – Епизод 7 16:25ч.
снукър WINBET Snooker Special 17:30ч.
хандбал НА ЖИВО: EHF Champions League Men: Orlen Wisla Plock – CS Dinamo Bucuresti 19:35ч.
баскетбол НА ЖИВО: Баскетбол ББЛ: Спортист195 – Енигма Фойеверк 21:30ч.
предаване Начален сигнал: Васил Младенов 23:15ч.
предаване Лице в лице с шампиона: Зарко 23:45ч.

Петък

02 декември2022
предаване информация Начало
кикбокс Profight 21 00:00ч.
футзал Квалификация за СП: България – Косово 04:05ч.
футзал Квалификация за СП: България – Армения 05:30ч.
предаване STAY FIT  с Ивайло Георгиев 06:55ч.
хандбал EHF Champions League Men: Paris Saint-Germain – Zagreb 07:30ч.
волейбол Демакс лига Кръг 4: Марица – Казанлък 09:00ч.
футбол ЖФК Варна – Светкавица /10 кръг жени/ 10:20ч.
борба Световно първенство по борба за ветерани /Ден 1/ 11:55ч.
хандбал А РХГ: Етър 64 – Свиленград жени 14:15ч.
волейбол НВЛ Кръг 8: Левски София – Добруджа 07 15:30ч.
формула 4 Формула 4 Спа – 4 кръг /състезание 3/ 18:05ч.
предаване Начален сигнал: Драгомир Кузов 19:00ч.
предаване Лице в лице с шампиона: Добруджански 19:30ч.
баскетбол НА ЖИВО: Баскетбол ББЛ: ЦСКА – Микс 20:00ч.
снукър WINBET Snooker Special 21:30ч.
предаване Начален сигнал: Валентин Райчев 23:30ч.

Събота

03 декември2022
предаване информация Начало
кикбокс Grand Kickboxing Fight Night 00:00ч.
футзал Квалификация за СП: Шотландия – България 02:40ч.
футзал Квалификация за СП: Косово – Армения 04:10ч.
волейбол Демакс лига Кръг 4: Марица 2022 – ЦСКА 05:30ч.
футбол Квалификация за ЕП U17: Сан Марино – България 06:50ч.
волейбол НВЛ Кръг 7: Черно море – Монтана 08:35ч.
борба Световно първенство по борба за ветерани /Ден 2/ 10:35ч.
футбол НА ЖИВО: Локомотив – Севлиево лейдис /жени 12 кръг/ 13:00ч.
предаване VolleyBox – Епизод 7 15:00ч.
предаване Начален сигнал: Емил Спасов 16:00ч.
предаване Лице в лице с шампиона: Румен и Росен Димитрови 16:35ч.
хандбал НА ЖИВО: Купа на България: Спартак – Добруджа /мъже/ 17:00ч.
волейбол НА ЖИВО: НВЛ Кръг 9: Пирин – Хебър 18:30ч.
снукър WINBET Snooker Special 21:00ч.
формула 4 Формула 4 Валенсия – 3 кръг /състезание 1/ 23:05ч.

Неделя

04 декември2022
предаване информация Начало
мма TWINS MMA 16 00:00ч.
жиу житцу AGP Tour Sofia Pro Gi 02:25ч.
футзал Амиго северозапад – Черно море /1-ви финален мач/ 04:25ч.
скокове във вода Varna Diving Cup – Ден 2 06:15ч.
предаване Скокове във вода: Varna Diving Cup /Обзор/ 07:10ч.
предаване STAY FIT с Ивайло Георгиев 07:40ч.
футбол Турция – България U17: Квалификация за ЕП 08:15ч.
хандбал А РХГ: Търновград – Васил Левски /жени/ 10:10ч.
борба Световно първенство по борба за ветерани /Ден 3/ 11:30ч.
волейбол НВЛ Кръг 7: Нефтохимик – Славия 12:30ч.
футбол Пълдин – Чардафон орловец /жени 11 кръг/ 13:55ч.
снукър WINBET Snooker Special 15:35ч.
формула 4 Формула 4 Валенсия – 3 кръг /състезание 2/ 17:35ч.
волейбол НА ЖИВО: Волейбол НВЛ Кръг 9: Берое – Монтана 18:30ч.
кикбокс PROFIGHT 21 21:00ч.

Понеделник

05 декември2022
предаване информация Начало
бокс Странджа 73  – международен боксов турнир – ден 1 00:00ч.
футзал Амиго северозапад – Черно море /2-ри финален мач/ 04:35ч.
предаване STAY FIT с Ивайло Георгиев 06:40ч.
футбол Квалификация за ЕП U19: Азербайджан – България 07:20ч.
хандбал EHF Champions League Men: Barça – HBC Nantes 09:15ч.
волейбол НВЛ Кръг 8: Монтана – Пирин 10:50ч.
футбол Севлиево лейдис – ЖФК Варна /жени 11 кръг/ 12:50ч.
хандбал EHF Champions League Men: Aalborg Handbold – HBC Nanteс 14:40ч.
формула 4 Формула 4 Валенсия – 3 кръг /състезание 3/ 16:10ч.
предаване Звездите на бъдещето: Безстрашен 17:10ч.
предаване Лице в лице с шампиона: Влади Кънчев 17:40ч.
волейбол НА ЖИВО: НВЛ Кръг 9: ЦСКА – Нефтохимик 2010 18:00ч.
хандбал EHF Champions League Men: Paris Saint-Germain – GOG 20:30ч.
волейбол НВЛ Кръг 8: Левски София – Добруджа 07 22:00ч.