Лудогорец разгроми с категоричното 5:1 руския гранд ЦСКА М в първия си мач от груповата фаза на турнира Лига Европа

Отборът на Лудогорец записа най-впечатляващата победа в клубната си история, след като снощи разгрома с убедителното 5:1 тима на ЦСКА М (Москва) в първата си среща от група „Н“ на турнира Лига Европа.

Прочети

Тайбе Юсеин остана със сребърен медал в категория до 62 кг - на Световното първенство по борба в Казхастан

Спортист №1 на България за 2018 г Тайбе Юсеин остана на броени секунди от титлата на Световното първенство по борба в столицата на Казахстан Нур-Султан.

Прочети

Боксовата асоциация отхвърли контестацията на България по повод на скандалното съдийство ощетило Даниел Асенов

Днес официално от боксовата асоциация на АИБА отхвърлиха контестацията на България, която дойде след скандалното съдийство по време на мача на Даниел Асенов от Световното първенство в руския град Екатеринбург.

Прочети

Павлин Пенев триумфира в третия кръг на „Дрифт България“, който се проведа на писта „Бършен“ край Сливен

43 състезатели от страната и чужбина взеха участие в третия кръг на „Дрифт България“ на писта „Бършен“ край Сливен, където №1 стана Павлин Пенев с BMW e30.

Прочети

Тайбе Юсеин се класира за финала на Световното първенство по борба в Казахстан и си осигури квота за олимпиадата

Звездата в женската ни борба Тайбе Юсеин се класира за финала в категория до 62 кг на Световното първенство по борба в Казахастан и така си осигури квота за олимпиадата догодина в Токио.

Прочети

Съдии спряха Даниел Асенов, а Радослав Пантелеев си осигури медал от Световното първенство по бокс в Екатеринбург

Най-добрият ни боксьор Даниел Асенов бе сериозно ощетен от съдиите и отпадна на 1/4 финалите на Световното първенство по бокс за мъже в руския град Екатеринбург.

Прочети

Даниел Асенов и Радослав Пантелеев се класираха за ¼ финалите на Световното първенство по бокс за мъже

Топбоксьорът ни Даниел Асенов вече е само на крачка от медал, след като днес се класира убедително за ¼ финалите на Световното първенство за мъже в руския град Екатеринбург.