Отложиха старта на сезона във Формула 1 за месец май, а Тиери Ньовил поведе в класирането на рали Мексико

Сезонът във Формула 1 най-вероятно ще стартира през месец май – заради епидемията от коронавирус, стана ясно от официалното изявление на Международната федерация по автомобилизъм (ФИА).

Прочети

БФС преустановява временно първенствата в Първа и Втора лига до 13 април

Във връзка с приетото от Народното събрание днес извънредно положение на територията на Република България заради епидемията от коронавирус, ръководството на Българския футболен съюз взе решение да преустанови първенствата в професионалния ни футбол (Първа и Втора лига) до 13 април.

Прочети

Александър Аамодт Килде и Федерика Бриньоне спечелиха Световните купи по ски алпийски дисциплини

Норвежецът Александър Аамодт Килде спечели за първи път в кариерата си Световната купа по ски алпийски дисциплини, след като последните два старта за сезона в Кранска гора (Словения) бяха отложени заради епидемията от коронавирус.

Прочети

Спортният министър Красен Кралев забрани всички състезания с деца останалите прояви ще са без публика

Със заповед от 11 март - подписана от министъра на младежта и спорта Красен Кралев, в областите с потвърдени случаи на COVID-19 се преустановява провеждането на спортни мероприятия у нас на закрито.

Прочети

Ботев (Пловдив) ЦСКА и Локомотив (Пловдив) Левски са полуфиналите в турнира за Купата на България по футбол

Жребият за полуфиналите в турнира за Купата на България определи Ботев (Пловдив) да срещне ЦСКА, а другия пловдивски тим Локомотив да се изправи срещу Левски.

Прочети
Държавното първенство по кикбокс

250 съзтезатели от 40 клуба взеха участие в Държавното първенство по кикбокс в стил лоу кик през уикенда в Шумен

250 съзтезатели от 40 клуба в страната взеха участие в Държавното първенство по кикбокс в стил лоу кик, което се проведе в „Арена Шумен“ и бе организирано от Българска конфедерация по кикбокс и муай тай и местния клуб „Шуменска крепост“.

Прочети

България победи Коста Рика с 4:1 и запази мястото си в група II на зона Европа/Африка на тенис турнира за Купа „Дейвис“

България се наложи с 4:1 победи при гостуването си на Коста Рика в решителна среща за оставане в група II на зона Европа/Африка на тенис турнира за Купа „Дейвис“.